• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

architekt wnętrz gdynia, jaka firma ?

architekt wnętrz gdynia, jaka firma ?

W jaki sposób zmienić niskim kosztem łazienkę? Nie chce zbijać płytek czy robić grubszym remontów. Nie mam na to czasu, a jeszcze bardziej nie mam chęci. Co polecicie?

Damiano

Posty: 6

 
U mnie był projektant wnętrz z Gdańska. Teraz zdalnie wszystko dla mnie tworzy. Mam za daleko do niego, a dodatkowo nie mam czasu. Wolę działać zdalnie, bo i tak swój cel uda mi się w osiągnąć. Polecam taką metodę.

Różyczka

Posty: 9

 
Zawsze wszystko sam robię i mi się podoba. Miałem kiedyś skorzystać z pomocy projektanta, ale ostatecznie żona sama barwa wybrała. Mnie się podoba i jej też.

Motospec

Posty: 5

 
Miałem problemy ze sprzedażą mieszkania, albowiem było urządzone jeszcze przez babcie. Wziąłem projektantkę wnętrz z Gdyni i mi pomogła. Mieszkanie wyglądało super, dosłownie kilka dni czekałem aż klient przyjdzie i je weźmie. Do tego czasu chyba ze dwa lata je sprzedawałem i zerowe zainteresowanie.

Dyduchrr

Posty: 8

 
Korzystałem z oferty projektanta na miejscu, ale wiem, że jest też opcja zdalna. Tym bardziej, jeśli ktoś potrzebuje tylko samego projektu i wizualizacji 3D. Wtedy można to załatwić nawet mieszkając na drugim końcu Polski. Jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Czarek

Posty: 4

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, bo one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, ale też zdarzają się specjaliści w tej branży.

Damiano

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz w Gdyni to firma https://duszynska.com.pl mnie pomogła. Zajęli się łazienką i salonem. Według mnie to biuro projektowe jest godne polecenia. Mają kompleksowe usługi, które można samemu dopasować do swoich potrzeb.

Rico

Posty: 7

 
Jeżeli potrzebuje nowego wnętrza to nie płacę za to tylko inspiracji szukam Internecie. Wzór mam i według niego potestuje. Wszystko robię sam, wobec tego oszczędzam też na ekipie. Dla mnie remonty nie są straszne i nie są tak niezwykle kosztowne jak dla innych.

Black_Riot

Posty: 5

 
U mnie, jeśli coś jest związane ze zmianą wystroju to żona ma do tego dryg. Dla mnie to niepojęte, że można zmienić poduszki, zasłony i wygląd pomieszczenie się zmienia. Dla mojej żony to naprawdę nic trudnego.

D.N.O.

Posty: 19

 
Trudno jest zmieniać jakiekolwiek wnętrza, jeśli się na tym nie znamy. Z tego, co wiemy można zamówić projektowanie wnętrz w trójmieście u jednej projektantki, co się na tym bardzo dobrze zna.

suprafull

Posty: 5