• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Imprezy dla firm w Warszawie, kogo polecicie ?

Imprezy dla firm w Warszawie, kogo polecicie ?

Jeśli znacie jakąś dobrą ofertę atrakcji w Zegrzu dla firm, chodzi o wyjazdy integracyjne, to bardzo dziękuję za podpowiedź. Mam zamiar coś takiego wdrożyć u siebie w firmie. Może jakieś wrażenia?

alibali

Posty: 7

 
Do końca nie wierzyłem, że dam radę, a tu jednak. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem :) takie skutery wodne to niesamowita frajda, tym niezwyklej, że można tu na miejscu w Warszawie. Polecam każdemu tak się właśnie zabawić. Takie imprezy firmowe polecam każdemu.

Laleczka

Posty: 13

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

Kuniarz

Posty: 15

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no niemniej jednak spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

89ostry89

Posty: 15

 
Nam szefostwo zasponsorowało imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Chwile na pewno niezapomniane. Dużo adrenaliny i to podobało mi się najbardziej :) Miło też były zorganizowane wieczory. Było też typowe disco ;) U nas się udało. Nie było osoby, która narzekałaby na ten rodzaj atrakcji. Pozdrawiam.

Olipet56

Posty: 10

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

Nikolee3

Posty: 19

 
Nam szefostwo zasponsorowało imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Chwile na pewno niezapomniane. Wiele adrenaliny i to podobało mi się najbardziej :) Miło też były zorganizowane wieczory. Było też typowe disco ;) U nas się udało. Nie było osoby, jaka narzekałaby na ten rodzaj atrakcji. Pozdrawiam.

Tatusiek4

Posty: 25

 
Ogromna oferta, naprawdę godna uwagi http://adrenalinaclub.pl/project/charlie-and-friends/. W naszej prężnie działającej firmie okazała się skuteczną metodą dla wzmocnienia więzi między pracownikami. Te imprezy dla firm w Zalewie Zegrzyńskim gorąco polecam.

Robuś

Posty: 16

 
Faktycznie mają bardzo dobrą ofertę. Organizują wyjazdy integracyjne w Warszawie, natomiast jeżeli chodzi o miejsca to są to naprawdę częstokroć nawet takie, o których nie mamy pojęcia, iż takie są :) Też polecam tę agencję, bowiem znamy ją od kilku lat i korzystamy z zawsze wypasionej i fachowej oferty.

Lamey

Posty: 24

 
Na takie wyjazdy integracyjne w Warszawie też bym się pisał :) natomiast nie mam gdzie. Kumpel był i opowiadał, że to mega fajna sprawa :) Dwa dni na niesłychanie atrakcyjnych terenach z super sprzętem typu quady, skutery itp. I chyba też z tej agencji pojechali. Spoko sprawa, byle tylko chcieli organizować takie rzeczy w firmach.

Robuś

Posty: 16