• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Program do tworzenia harmonogramów pracy, program online??

Program do tworzenia harmonogramów pracy, program online??

Witam wszystkim. Jest tu może przedstawiciel kadrowych? Interesuje mnie mianowicie program do ewidencji urlopów i szukam relacji osób, które mają z nim do czynienia w praktyce.

Jak się Wam spisuje?

Robuś

Posty: 16

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, lecz przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Kruczek3

Posty: 12

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

Kódłaty

Posty: 17

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od paru miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Mariusz

Posty: 22

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest gdyż różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niezmiernie ważne dokumenty, nieraz były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Programista

Posty: 19

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, lecz wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

alklu7

Posty: 17

 
Coraz częstsze jest to, iż polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

mniszek55

Posty: 10

 
U nas pracownicy niezwykle częstokroć elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o pozyskanym zwolnieniu lekarskim.

Kasiulak23

Posty: 21

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Dysponują w własnej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

czesławek

Posty: 11

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Olipet56

Posty: 10