• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jakiej firmy kotły z podajnikiem mi polecicie ?

Jakiej firmy kotły z podajnikiem mi polecicie ?

Dzień dobry. Zdajecie sobie sprawę z tego, czy kotły kondensacyjne Beretta są bezpieczne? Wiele słyszałam bowiem o rozszczelnieniach kotłów gazowych.

seruser

Posty: 12

 
Całkiem możliwe, że kotły z podajnikiem Heiztechnik u twojego kolegi wyglądają inaczej niż u ciebie. Musisz wiedzieć o tym, że do takich kotłów możemy dokupować różnego rodzaju elementy dodatkowe.

kombo87

Posty: 12

 
Podoba mi się to, że kotły kondensacyjne Beretta mają zamontowany wewnętrzny system automatycznej regulacji. Polega to na tym, że jeżeli ustawiona przez nas temperatura będzie niezgodna z oczekiwaniami termostatu środowiskowego, to system automatycznie podbije temperaturę o kilka stopni, zwykle 5.

Nikolee3

Posty: 19

 
Mam akurat 6-sekcyjne rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Wybrałem je choćby z tego względu, że posiada on dwa grzybki, które pozwalają nam na odciąć układ mieszacza od belek rozdzielacza. Czasami taka funkcja jest dla nas bardzo przydatna.

johncena67

Posty: 15

 
Zwolennikom ekogroszku polecam kotły z podajnikiem Heiztechnik. Szeroka oferta tych kotłów dostępna jest na stronie http://sklepekogrzanie.pl/kociol-q-eko-duo-17-kw-heiztechnik-z-autom-podajnikiem-paliwa-do-spalania-ekogroszku-duplikat-1.html. Nie ukrywam, iż sam dokonywałem u nich kupna tego kotła.

anex

Posty: 21

 
Musisz mieć trochę pojęcia, aby we własnym zakresie podłączać rozdzielacze do ogrzewania podłogowego Tece. Mimo tego, iż w zestawie znajduje się instrukcja montażu, to kluczową rolę odgrywają tutaj przede wszystkim podłączenia z piecem. Jeżeli to skopiesz, to może być problem.

reavan

Posty: 28

 
W moim domu posiadam pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich i mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Z tego, co wyczytałem w instrukcji obsługi, to w ciągu godziny ogrzewa on nawet 600 litrów wody.

Fimner56

Posty: 26

 
Niedowiarkom powiem tylko to, że w mieszkaniu wykorzystuję pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, który jest moim drugim zestawem, z którego także byłem zadowolony. W tych urządzeniach cenię głównie energooszczędność i dużą wytrzymałość.

Imbirrr4

Posty: 24

 
Niedowiarkom powiem tylko to, iż w mieszkaniu wykorzystuję pakiet MCR3 Plus 24T/BS100 De Dietrich, który jest moim drugim zestawem, z jakiego także byłem usatysfakcjonowany. W tych urządzeniach cenię przede wszystkim energooszczędność i gigantyczną wytrzymałość.

Dresik

Posty: 9